Wolne Forum Gdańsk Strona Główna Wolne Forum Gdańsk
Forum miłośników Gdańska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: fritzek
2010-01-27, 17:13
Cztery wiatry
Autor Wiadomość
stamp
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-05, 16:21   Cztery wiatry

Posty powstały tu :arrow: http://wolneforumdanzig.pl/viewtopic.php?t=822
fritzek

Kiedyś popaliły się neonówki -Danzig miastem katów ;-)
Grün napisał/a:
Fuj - a co na to tradycyjne wartości? Wolna miłość w polskim mieście? Toż to zakrawa na Sodomię i Gomorię

Twoje ciągłe szyderstwa stawiają (moim zdaniem) pod znakiem zapytania wyrażaną przez Ciebie w innym temacie idee lokalnego braterstwa, powszechnej zgody, zaprzestania wzajemnego zżerania się. Nie opuszczasz żadnej okazji. Sądzą że gdybyś miał tylko takie możliwości przepędziłbyś Polaków z Danziga na cztery wiatry ;-)
Ostatnio zmieniony przez fritzek 2009-01-05, 19:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Grün 
Oberwasserspeier


Pomógł: 14 razy
Dołączył: 09 Maj 2008
Posty: 1468
Skąd: Wolne Miasto
Wysłany: 2009-01-05, 16:30   

stamp napisał/a:
Twoje ciągłe szyderstwa stawiają (moim zdaniem) pod znakiem zapytania wyrażaną przez Ciebie w innym temacie idee lokalnego braterstwa, powszechnej zgody, zaprzestania wzajemnego zżerania się. Nie opuszczasz żadnej okazji. Sądzą że gdybyś miał tylko takie możliwości przepędziłbyś Polaków z Danziga na cztery wiatry

Twoja supozycja, jakobym dążył lub miał zamiar dopuścić się czynu, uznawanego za zbrodnię jest dla mnie wysoce obraźliwa. Co innego pogadać sobie - nawet dość podniesionym głosem - o tym czy owym, a co innego zarzucać komuś przestępcze zamiary. Brak logicznych argumentów nieodmiennie prowadzi miernotę do wycieczek osobistych, do tego jestem przyzwyczajony - ale takie teksty to już gruba przesada. Serwuj podobne brylanty swojego intelektu swojemu odbiciu w lustrze, o ile będzie chcialo Cię słuchać.
_________________
Z wyrazami...
prof. wirt. Grün
Nowe w Akademii: O Hausmarkach
Felietony historyczne na MMTrójmiasto
 
 
stamp
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-05, 16:45   

Na szyderstwach zwykle się nie kończy. Stąd ta moja supozycja. Częstotliwość Twoich szyderstw przy każdym nawet tak banalnym temacie jak miejski neon nie pozwala mi darzyć Twoich intencji zaufaniem. To wszystko. Acha, emotikony chyba czemuś służą ;-)
Miernota mówisz :-/
 
 
fritzek 
Oberkalarepa


Pomogła: 10 razy
Wiek: 47
Dołączyła: 07 Maj 2008
Posty: 3529
Skąd: Neufahrwasser b. Danzig
Wysłany: 2009-01-05, 17:20   

Stamp, a może się przeceniasz? Uważasz, że Grun jest aż tak zainteresowany potyczkami słownymi z tobą? Ty chodzisz za nim i szukasz utarczki, czego dałeś dowód swoim postem. Może tego nie zauważyłeś, ale wszystkie wypowiedzi w tym wątku odnoszą się bądź do miejsca, bądź do czasów które są określone w tytule. Ty jeden napisałeś nie o Wrzeszczu, nie o neonie, nie o hasłach reklamowych, tylko o Grunie. A ja jakoś nie widzę hasła "Grun" w tytule.
Ostrzegam.
fritzek
_________________
Rzaba żądzi!
Neufahrwasser...Neufahrwasser
 
 
 
stamp
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-05, 17:38   

Ja wcale nie chodzę za Grunem . Czytam tematy jako pełnoprawny uczestnik tego forum.
To nie prawda że w tym temacie nie odniosłem się do neonu. Zrobiłem to w pierwszym rzędzie. Dopiero później wyraziłem swój pogląd co do Jego ciągłych szyderstw i kpin.
Pozwoliłem sobie również zażartować co podkreśliłem mrugnięciem oka ;-)
Nikogo nie wyzwałem, nie obdarzyłem obraźliwymi epitetami typu np. miernota.
Żegnam.
 
 
Henio 
Aspirant BeHaPe


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 167
Skąd: Nowy Port
Ostrzeżeń:
 4/3/4
Wysłany: 2009-01-06, 16:33   

fritzek napisał/a:

A ja jakoś nie widzę hasła "Grun" w tytule.


Co to (a może kto to ) jest GRUN?
Kliknąłem- pokaż wszystkie posty o nicku Grun i :szczena: żadnego Gruna wyszukiwarka nie znalazła.
 
 
fritzek 
Oberkalarepa


Pomogła: 10 razy
Wiek: 47
Dołączyła: 07 Maj 2008
Posty: 3529
Skąd: Neufahrwasser b. Danzig
Wysłany: 2009-01-06, 17:04   

Skoro jesteś tak mało domyślny, to ułatwię ci zadanie. Wpisz sobie z wyszukiwarkę Grün .
Nie wiem co miał na celu twój post. Wytknięcie mi, że nie używam niemieckiej nakładki na klawiaturę? Jeżeli szukasz zaczepki i osoby do czczych przepychanek, to nie to forum i nie ta osoba.
_________________
Rzaba żądzi!
Neufahrwasser...Neufahrwasser
 
 
 
Henio 
Aspirant BeHaPe


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 167
Skąd: Nowy Port
Ostrzeżeń:
 4/3/4
Wysłany: 2009-01-06, 17:13   

Nie , żebym się czepiał. A jak byś zareagowała , gdy bym o Tobie napisał (z szacunkiem z dużej litery) -Frycek.

______________________

Obywatel Świata.
 
 
villaoliva 
Administrator


Pomógł: 19 razy
Wiek: 95
Dołączył: 07 Maj 2008
Posty: 6911
Skąd: Oliva
Wysłany: 2009-01-06, 17:34   

Może nie zauważyłeś do tej pory, ale litery I, T, Z są dostępne na każdej klawiaturze dostosowanej do obsługiwania alfabetu łacińskiego.

Henio, dosyć tych "wygłupo - żarcików" :idea:

To jest ostrzeżenie.
_________________

W Oliwie... zawsze zielono www.staraoliwa.pl
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Partnerzy WFG

ibedeker.pl