Wolne Forum Gdańsk Strona Główna Wolne Forum Gdańsk
Forum miłośników Gdańska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: villaoliva
2015-11-01, 22:27
Jaki adwokat z Gdańska?
Autor Wiadomość
monka 

Dołączyła: 23 Mar 2015
Posty: 19
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2015-03-30, 16:01   Jaki adwokat z Danziga?

Chodzi o trochę skomplikowaną sprawę związaną z podziałem majątku. Problem jest taki, że rodzice mojego męża zmarli i nie przepisali na swoje dzieci majątku (nieruchomości w Danzigu). Mąż miał 5 rodzeństwa. Niektórzy już nie żyją, część jest poza granicami kraju. Trzeba by było to uregulować. Znacie może jakiegoś radcę prawnego który mógły się tego podjąć. Istny węzeł gordyjski.
 
 
 
Ediee 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Sty 2015
Posty: 24
Skąd: Gdańsk
Ostrzeżeń:
 2/3/4
Wysłany: 2015-03-31, 15:03   

W prostowaniu spraw związanych z nieruchomościami dobry jest mec. Michał Mindykowski z Wrzeszcza. On ma swoją kancelarię w budynku Vigo. Wprawdzie trochę się ceni, no ale nie bez przyczyny. Ceny raczej w granicach średniej dla doświadczonych kancelarii w Trójmieście. Poszukaj w necie, tam znajdziesz kontakt.
 
 
 
monka 

Dołączyła: 23 Mar 2015
Posty: 19
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2015-06-30, 14:22   

Dzięki za ten namiar, Pan mecenas Mindykowski bardzo mi pomógł. Pomógł poukładać to wszystko, reprezentował nas przed sądem. Właściwie pozostały już tylko formalności do załatwienia aby można było swobodnie dysponować nieruchomością.
Jeszcze raz dzięki.
 
 
 
stefania 

Dołączył: 14 Wrz 2012
Posty: 34
Skąd: Gdańsk
Ostrzeżeń:
 4/3/4
Wysłany: 2015-10-29, 09:20   

Mogę Wam polecić tę kancelarię: http://bu(.....)-kancelaria.pl/ - specjalizuja sie w sprawach majątkowych.Sama również miałam taką niefajną sytuację w przeszłości. Okazało sie,że mój ojciec zostawił spadek ( nie miałam z nim kontaktu od lat). Jeszcze nie była wprowadzona ustawa o dziedziczeniu z dobrodziejstwem inwentarza.Radca prawny pomógł mi to wszystko ogarnąć.
Ostatnio zmieniony przez villaoliva 2015-11-01, 22:25, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
villaoliva 
Administrator


Pomógł: 19 razy
Wiek: 95
Dołączył: 07 Maj 2008
Posty: 6911
Skąd: Oliva
Wysłany: 2015-11-01, 22:25   

Droga stefanio,

Kończymy Twoją karierę nachalnej reklamy zlecanych tobie koszulek, scyzoryków, papierów wartościowych i kancelarii adwokackich.

Nie o tym jest to forum. Zgodnie z regulaminem, wątek zamykamy, konto blokujemy. :szewc:
_________________

W Oliwie... zawsze zielono www.staraoliwa.pl
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Partnerzy WFG

ibedeker.pl